Digital Promotion, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 48 260 | 53 909 | 35 675 | 33 509 | 30 165 | 27 112 |
| Neobežný majetok spolu | 18 935 | 17 139 | 8 918 | 8 384 | 5 973 | 36 996 |
| Spolu majetok | 67 195 | 71 048 | 44 593 | 41 893 | 36 138 | 64 108 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 26 504 | 20 950 | 17 703 | 13 398 | 8 023 | 27 627 |
| Základné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 620 | 29 686 | 10 389 | 15 885 | 17 490 | 17 110 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 066 | 9 407 | 5 496 | 1 605 | -380 | 8 366 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 | 1 005 |
| Vlastné imanie spolu | 40 691 | 50 098 | 26 890 | 28 495 | 28 115 | 36 481 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 139 888 | 141 416 | 128 161 | 123 327 | 130 137 | 126 086 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 14 781 | 12 747 | 8 742 | 3 188 | 589 | 11 714 |
| EBITDA | 25 715 | 25 155 | 16 962 | 5 599 | 3 000 | 18 901 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 14 407 | 12 228 | 8 376 | 3 061 | 580 | 11 323 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 066 | 9 407 | 5 496 | 1 605 | -380 | 8 366 |
| Osobné náklady | 43 535 | 44 897 | 30 871 | 31 266 | 32 536 | 37 631 |
| Odpisy | 10 934 | 12 408 | 8 220 | 2 411 | 2 411 | 7 187 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 28 704 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Digital Promotion, s. r. o.
Prehľad
Digital Promotion, s. r. o. (IČO 47883863) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Zlaté Moravce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 10 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 126 086 €, čo je o 3,1 % menej ako rok predtým (130 137 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 366 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 37 631 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 64 108 € a vlastné imanie 36 481 € (miera samofinancovania 56,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.