SK-fuel s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 2 064 721 | 2 661 857 | 2 405 429 | 2 527 176 | 2 647 153 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -17 398 | -15 708 | 3 464 | -6 417 | 11 688 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 663 | -22 061 | -37 769 | -34 629 | -41 046 |
| Spolu majetok | 766 928 | 762 137 | 788 620 | 888 737 | 953 040 |
| Záväzky spolu | 392 773 | 403 690 | 424 029 | 421 330 | 429 123 |
| Vlastné imanie spolu | 374 155 | 358 447 | 364 591 | 443 944 | 505 482 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SK-fuel s.r.o.
Prehľad
SK-fuel s.r.o. (IČO 47887184) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Spišské Vlachy. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 4 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 647 153 €, čo je o 4,7 % viac ako rok predtým (2 527 176 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 688 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 158 085 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 953 040 € a vlastné imanie 505 482 € (miera samofinancovania 53,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.