EVOtrans, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 128 | 141 932 | 411 637 | 425 946 | 405 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 264 | 7 546 | -9 062 | 5 644 | 13 371 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -62 642 | -59 378 | -51 832 | -60 894 | -30 190 |
| Spolu majetok | 9 186 | 97 347 | 110 194 | 155 205 | 137 027 |
| Záväzky spolu | 63 564 | 144 179 | 166 088 | 205 455 | 128 846 |
| Vlastné imanie spolu | -54 378 | -46 832 | -55 894 | -50 250 | 8 181 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EVOtrans, s. r. o.
Prehľad
EVOtrans, s. r. o. (IČO 47887842) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Slovenský Grob. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 405 174 €, čo je o 4,9 % menej ako rok predtým (425 946 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 371 € (3,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 480 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 137 027 € a vlastné imanie 8 181 € (miera samofinancovania 6,0 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.