FoodCult s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 27 907 | 16 150 | 17 906 | 24 353 | 32 610 | 16 380 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 108 | 9 395 | 6 230 | 3 064 | 16 819 |
| Spolu majetok | 27 907 | 20 258 | 27 301 | 30 583 | 35 674 | 33 199 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 20 139 | 11 159 | 10 409 | 8 843 | 8 893 | 3 690 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 260 | 2 380 | 3 599 | 11 392 | 16 240 | 21 281 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 989 | 1 330 | 7 793 | 4 848 | 5 041 | 2 728 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 39 | 389 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 768 | 9 099 | 16 892 | 21 740 | 26 781 | 29 509 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 976 | 3 288 | 13 535 | 45 727 | 58 384 | 13 422 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 710 | 2 407 | 10 403 | 6 603 | 6 481 | 3 407 |
| EBITDA | 8 710 | 2 681 | 13 396 | 9 768 | 9 646 | 13 153 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 222 | 1 664 | 9 524 | 5 841 | 6 001 | 3 068 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 989 | 1 330 | 7 793 | 4 848 | 5 041 | 2 728 |
| Osobné náklady | 16 | 16 | 16 | 16 | 496 | 16 |
| Odpisy | 0 | 274 | 2 993 | 3 165 | 3 165 | 9 746 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FoodCult s.r.o.
Prehľad
FoodCult s.r.o. (IČO 47904054) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 422 €, čo je o 77,0 % menej ako rok predtým (58 384 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 728 € (20,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 16 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 33 199 € a vlastné imanie 29 509 € (miera samofinancovania 88,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.