RALT, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 000 € (2 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 47 364 | 43 310 | 50 351 | 97 296 | 140 464 |
| Neobežný majetok spolu | 43 610 | 36 756 | 49 478 | 19 133 | 9 714 |
| Spolu majetok | 90 974 | 82 066 | 100 214 | 116 429 | 150 481 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 7 048 | 4 982 | 14 372 | 11 936 | 19 609 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 60 561 | 61 569 | 61 909 | 75 698 | 92 349 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 008 | 340 | 14 789 | 18 651 | 32 523 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 1 000 | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 66 569 | 66 909 | 81 698 | 100 349 | 130 872 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 365 | 40 618 | 78 043 | 99 149 | 86 691 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 402 | 2 776 | 21 390 | 25 928 | 37 707 |
| EBITDA | 21 094 | 14 746 | 44 399 | 41 069 | 47 126 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 186 | 400 | 18 720 | 23 609 | 36 137 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 008 | 340 | 14 789 | 18 651 | 32 523 |
| Osobné náklady | 15 883 | 10 909 | 19 487 | 10 559 | 13 159 |
| Odpisy | 17 692 | 11 970 | 23 009 | 15 141 | 9 419 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 2 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: RALT, s. r. o.
Prehľad
RALT, s. r. o. (IČO 47912570) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 86 691 €, čo je o 12,6 % menej ako rok predtým (99 149 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 15,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 523 € (37,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 159 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 150 481 € a vlastné imanie 130 872 € (miera samofinancovania 87,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.