UpSoft s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 442 | 4 376 | 11 222 | 47 923 | 28 789 | 58 089 |
| Neobežný majetok spolu | 6 416 | 2 916 | 0 | 0 | 16 450 | 86 283 |
| Spolu majetok | 7 007 | 7 447 | 11 382 | 48 094 | 45 274 | 146 912 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 100 | 5 747 | 1 358 | 22 529 | 5 915 | 72 216 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 13 293 | 907 | -3 300 | 5 024 | 20 565 | 34 359 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -12 386 | -4 207 | 8 324 | 15 541 | 13 794 | 35 337 |
| Vlastné imanie spolu | 5 907 | 1 700 | 10 024 | 25 565 | 39 359 | 74 696 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 6 800 | 43 500 | 48 576 | 78 814 | 88 914 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -12 386 | -4 207 | 8 448 | 16 971 | 18 229 | 40 305 |
| EBITDA | -8 886 | -707 | 11 364 | 16 971 | 18 229 | 47 633 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -12 386 | -4 207 | 8 448 | 16 971 | 18 225 | 40 301 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -12 386 | -4 207 | 8 324 | 15 541 | 13 794 | 35 337 |
| Osobné náklady | 4 733 | 5 085 | 5 253 | 5 683 | 780 | 6 708 |
| Odpisy | 3 500 | 3 500 | 2 916 | 0 | 0 | 7 328 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: UpSoft s.r.o.
Prehľad
UpSoft s.r.o. (IČO 47918713) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Boleráz. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 88 914 €, čo je o 12,8 % viac ako rok predtým (78 814 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 35 337 € (39,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 708 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 146 912 € a vlastné imanie 74 696 € (miera samofinancovania 50,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.