Dobrá cestovka s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 50 635 € (79 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 936 | 22 200 | 52 705 | 83 410 | 65 137 | 89 427 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 30 523 | 46 060 | 29 646 |
| Spolu majetok | 16 936 | 22 200 | 52 705 | 113 933 | 111 197 | 119 073 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 852 | 1 473 | 11 114 | 29 643 | 38 065 | 37 927 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 723 | 10 234 | 14 627 | 34 448 | 35 010 | 11 777 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 489 | 4 643 | 20 864 | 42 698 | 28 843 | 58 649 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 850 | 850 | 1 100 | 2 144 | 4 279 | 5 720 |
| Vlastné imanie spolu | 16 084 | 20 727 | 41 591 | 84 290 | 73 132 | 81 146 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 107 | 5 024 | 77 933 | 118 051 | 185 592 | 240 784 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -9 184 | 5 024 | 26 104 | 54 555 | 54 124 | 77 321 |
| EBITDA | -5 497 | 5 024 | 26 104 | 61 107 | 68 936 | 93 736 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 489 | 5 024 | 25 825 | 53 493 | 37 149 | 75 157 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 489 | 4 643 | 20 864 | 42 698 | 28 843 | 58 649 |
| Osobné náklady | 5 704 | 10 059 | 18 630 | 17 939 | 22 300 | 46 139 |
| Odpisy | 3 687 | 0 | 0 | 6 552 | 14 812 | 16 415 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 40 001 | 50 635 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Dobrá cestovka s.r.o.
Prehľad
Dobrá cestovka s.r.o. (IČO 47923831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Oravské Veselé. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 240 784 €, čo je o 29,7 % viac ako rok predtým (185 592 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 88,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 58 649 € (24,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 46 139 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 119 073 € a vlastné imanie 81 146 € (miera samofinancovania 68,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.