INVEST 21 – Westend Plazza a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 860 172 | 7 595 400 | 10 755 143 | 13 389 717 | 15 843 844 | 15 390 307 |
| Neobežný majetok spolu | 53 725 070 | 56 290 810 | 55 482 496 | 54 655 670 | 53 721 245 | 53 389 513 |
| Spolu majetok | 55 591 406 | 63 887 810 | 66 239 443 | 68 047 623 | 69 567 349 | 71 391 416 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 57 159 623 | 54 737 271 | 54 422 300 | 54 212 686 | 54 092 753 | 55 295 587 |
| Základné imanie | 4 025 000 | 4 025 000 | 4 025 000 | 4 025 000 | 4 025 000 | 4 025 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 517 661 | -5 902 840 | -8 283 881 | -6 096 041 | -3 938 105 | -2 460 322 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 385 179 | -2 381 041 | 2 430 933 | 2 397 706 | 1 641 981 | 454 883 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 3 000 | 13 003 000 | 13 125 328 | 12 983 822 | 13 179 940 | 13 492 875 |
| Vlastné imanie spolu | -1 874 840 | 8 744 119 | 11 297 380 | 13 310 487 | 14 908 816 | 15 512 436 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 469 381 | 4 478 712 | 5 473 475 | 6 239 049 | 6 353 152 | 6 646 880 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 310 556 | 1 181 628 | 4 763 867 | 5 017 017 | 4 461 103 | 2 849 473 |
| EBITDA | -402 182 | 2 221 998 | 5 857 495 | 6 114 637 | 5 565 114 | 3 959 791 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 385 179 | -2 381 041 | 2 430 933 | 2 400 884 | 1 880 727 | 469 737 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 385 179 | -2 381 041 | 2 430 933 | 2 397 706 | 1 641 981 | 454 883 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 908 374 | 1 040 370 | 1 093 628 | 1 097 620 | 1 104 011 | 1 110 318 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 243 093 | 43 652 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok19
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: INVEST 21 – Westend Plazza a. s.
Prehľad
INVEST 21 – Westend Plazza a. s. (IČO 47928905) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 4 025 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 646 880 €, čo je o 4,6 % viac ako rok predtým (6 353 152 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 35,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 454 883 € (6,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 71 391 416 € a vlastné imanie 15 512 436 € (miera samofinancovania 21,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.