OCULOSANUS, s.r.o.Aktívna

IČO 47929511Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2014Levice

Finančný prehľad

238 556 €-4,1%
Tržby 2025
+20,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu7 51341 278210 396241 585204 193245 438
Neobežný majetok spolu73 43157 92339 95921 82275 97762 402
Spolu majetok80 94499 201250 355263 407280 170307 840
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu24 92428 126156 321151 137151 093157 705
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov39 51350 51972 87388 535106 771123 576
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)11 00715 05615 66118 23516 80621 059
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu56 02071 07594 034112 270129 077150 135
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)95 713131 723132 897227 756248 632238 556
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti14 42820 28920 76523 22821 92526 820
EBITDA24 06339 32338 72841 36532 94040 395
Výsledok hospodárenia pred zdanením13 93219 05820 52923 08221 75026 657
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie11 00715 05615 66118 23516 80621 059
Osobné náklady43 95144 08049 55862 00987 664129 629
Odpisy9 63519 03417 96318 13711 01513 575
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: OCULOSANUS, s.r.o.

Prehľad

OCULOSANUS, s.r.o. (IČO 47929511) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 238 556 €, čo je o 4,1 % menej ako rok predtým (248 632 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 21 059 € (8,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 129 629 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 307 840 € a vlastné imanie 150 135 € (miera samofinancovania 48,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

OCULOSANUS, s.r.o. – IČO 47929511 — icoprofil.sk