Vo2SportMax s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 37 425 | 28 399 | 56 301 | 53 916 | 36 550 | 39 805 |
| Neobežný majetok spolu | 31 670 | 14 480 | 3 893 | 2 288 | 46 858 | 157 446 |
| Spolu majetok | 69 095 | 42 879 | 60 194 | 56 204 | 83 408 | 197 251 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 69 062 | 42 352 | 58 783 | 48 982 | 92 208 | 196 498 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -155 696 | -185 967 | -219 473 | -220 589 | -224 778 | -240 800 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -30 271 | -33 506 | -1 116 | -4 189 | -16 022 | -30 446 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 180 000 | 214 000 | 216 000 | 226 000 | 226 000 | 265 999 |
| Vlastné imanie spolu | 33 | 527 | 1 411 | 7 222 | -8 800 | 753 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 14 904 | 1 391 | 39 806 | 11 003 | 2 645 | 8 260 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -29 769 | -33 338 | -948 | -4 021 | -15 514 | -29 236 |
| EBITDA | -7 862 | -11 117 | 9 640 | -2 416 | -14 169 | -18 368 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -30 271 | -33 506 | -1 116 | -4 189 | -15 682 | -30 106 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -30 271 | -33 506 | -1 116 | -4 189 | -16 022 | -30 446 |
| Osobné náklady | 3 079 | 8 973 | 3 144 | 2 576 | 1 541 | 1 670 |
| Odpisy | 21 907 | 22 221 | 10 588 | 1 605 | 1 345 | 10 868 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vo2SportMax s.r.o.
Prehľad
Vo2SportMax s.r.o. (IČO 47940603) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 260 €, čo je o 212 % viac ako rok predtým (2 645 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 30 446 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 670 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 197 251 € a vlastné imanie 753 € (miera samofinancovania 0,4 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.