NABALI s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 5 399 € (7 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 35 219 | 66 784 | 65 175 | 87 318 | 89 169 | 94 092 |
| Neobežný majetok spolu | 14 237 | 9 966 | 5 695 | 3 608 | 28 743 | 20 597 |
| Spolu majetok | 49 456 | 76 750 | 70 870 | 90 926 | 117 912 | 114 689 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 321 | 12 725 | 5 529 | 8 023 | 31 976 | 22 305 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 957 | 34 635 | 58 525 | 49 041 | 55 801 | 75 037 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 38 592 | 23 890 | 1 316 | 28 362 | 24 635 | 11 847 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 40 135 | 64 025 | 65 341 | 82 903 | 85 936 | 92 384 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 63 051 | 58 500 | 44 900 | 127 235 | 102 533 | 101 744 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 46 242 | 30 777 | 2 657 | 37 881 | 32 321 | 16 729 |
| EBITDA | 49 089 | 35 048 | 6 928 | 42 801 | 35 508 | 24 874 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 45 273 | 30 161 | 2 359 | 37 448 | 31 737 | 15 436 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 38 592 | 23 890 | 1 316 | 28 362 | 24 635 | 11 847 |
| Osobné náklady | 3 526 | 4 550 | 15 790 | 17 161 | 24 696 | 18 150 |
| Odpisy | 2 847 | 4 271 | 4 271 | 4 920 | 3 187 | 8 145 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 10 800 | 21 602 | 5 399 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: NABALI s. r. o.
Prehľad
NABALI s. r. o. (IČO 47942584) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 12 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatného textilu i. n. (SK NACE 1399). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 101 744 €, čo je o 0,8 % menej ako rok predtým (102 533 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 11 847 € (11,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 150 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 114 689 € a vlastné imanie 92 384 € (miera samofinancovania 80,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.