MKT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 182 570 | 1 298 120 | 1 543 161 | 1 639 246 | 1 572 102 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -30 658 | 3 857 | 1 236 | -3 839 | 5 983 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 640 297 | 609 639 | 613 496 | 614 562 | 610 723 |
| Spolu majetok | 1 023 758 | 1 019 207 | 933 515 | 1 024 473 | 1 008 735 |
| Záväzky spolu | 372 466 | 364 058 | 277 130 | 372 097 | 350 376 |
| Vlastné imanie spolu | 651 292 | 655 149 | 656 385 | 652 376 | 658 359 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: MKT s.r.o.
Prehľad
MKT s.r.o. (IČO 47951788) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Lovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 34 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 572 102 €, čo je o 4,1 % menej ako rok predtým (1 639 246 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 983 € (0,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 390 504 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 008 735 € a vlastné imanie 658 359 € (miera samofinancovania 65,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.