Parsel, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 133 000 € (87 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 42 618 | 25 219 | 45 855 | 63 680 | 56 614 | 28 374 |
| Neobežný majetok spolu | 283 629 | 1 280 503 | 1 270 601 | 1 252 830 | 1 282 093 | 583 008 |
| Spolu majetok | 326 247 | 1 305 722 | 1 316 456 | 1 316 510 | 1 338 707 | 611 382 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 234 033 | 1 214 745 | 1 177 583 | 1 177 779 | 1 179 887 | 178 491 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 44 521 | 0 | 136 478 | 133 372 | 133 231 | 20 320 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 42 193 | 85 477 | -3 105 | -141 | 20 089 | 407 071 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 92 214 | 90 977 | 138 873 | 138 731 | 158 820 | 432 891 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 109 417 | 126 174 | 51 684 | 98 272 | 103 402 | 103 991 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 66 198 | 93 467 | 8 234 | 555 | 25 074 | 3 483 |
| EBITDA | 82 856 | 110 125 | 25 660 | 18 326 | 43 858 | 28 293 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 56 853 | 104 962 | -2 506 | 550 | 25 070 | 408 031 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 42 193 | 85 477 | -3 105 | -141 | 20 089 | 407 071 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 16 658 | 16 658 | 17 426 | 17 771 | 18 784 | 24 810 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 86 714 | 0 | 0 | 0 | 133 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Parsel, s. r. o.
Prehľad
Parsel, s. r. o. (IČO 47960299) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 991 €, čo je o 0,6 % viac ako rok predtým (103 402 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 1,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 407 071 € (391 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 611 382 € a vlastné imanie 432 891 € (miera samofinancovania 70,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.