BCB a.s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 103 185 | 186 039 | 191 290 | 190 049 | 173 512 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 087 | 47 538 | 46 795 | 32 592 | 44 330 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -70 031 | -59 152 | -15 549 | 31 246 | 63 838 |
| Spolu majetok | 935 004 | 938 537 | 887 178 | 869 632 | 868 230 |
| Záväzky spolu | 951 532 | 915 085 | 813 837 | 766 794 | 719 393 |
| Vlastné imanie spolu | -29 086 | 23 452 | 70 246 | 102 838 | 147 168 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BCB a.s.
Prehľad
BCB a.s. (IČO 47960621) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 30 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 173 512 €, čo je o 8,7 % menej ako rok predtým (190 049 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 44 330 € (25,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 868 230 € a vlastné imanie 147 168 € (miera samofinancovania 17,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.