PROMT real, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 81 373 | 95 361 | 99 423 | 99 114 | 103 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 24 908 | 37 792 | 40 794 | 39 443 | 40 461 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 73 253 | 98 162 | 135 954 | 176 747 | 216 190 |
| Spolu majetok | 347 865 | 344 190 | 329 125 | 326 246 | 322 292 |
| Záväzky spolu | 244 204 | 202 736 | 146 877 | 104 556 | 60 141 |
| Vlastné imanie spolu | 103 661 | 141 454 | 182 248 | 221 690 | 262 151 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROMT real, s.r.o.
Prehľad
PROMT real, s.r.o. (IČO 47981431) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Martin. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 103 570 €, čo je o 4,5 % viac ako rok predtým (99 114 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 40 461 € (39,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 322 292 € a vlastné imanie 262 151 € (miera samofinancovania 81,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.