X-WOD s. r. o.Aktívna

IČO 47984911Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2014Senec

Finančný prehľad

267 510 €+43,3%
Tržby 2025
+69,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu33 95531 98717 77125 80237 97754 708
Neobežný majetok spolu57 38051 34245 30442 00537 75542 498
Spolu majetok91 33583 32970 09376 70384 977107 794
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu74 75866 79375 33476 48582 40278 305
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-28 790-58 423-84 464-106 241-100 782-98 925
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-29 633-26 041-21 7775 4592 35726 914
Fondy a ostatné vlastné imanie70 00096 00096 00096 00096 00096 500
Vlastné imanie spolu16 57716 536-5 2412182 57529 489
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)19 31272 836131 657158 547186 678267 510
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-29 165-25 043-21 4686 5115 74332 391
EBITDA-26 296-19 005-15 43012 7109 99334 787
Výsledok hospodárenia pred zdanením-29 633-26 041-21 7775 8183 31731 722
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-29 633-26 041-21 7775 4592 35726 914
Osobné náklady2 30911 64012 35618 6679 12511 115
Odpisy2 8696 0386 0386 1994 2502 396
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: X-WOD s. r. o.

Prehľad

X-WOD s. r. o. (IČO 47984911) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Senec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 267 510 €, čo je o 43,3 % viac ako rok predtým (186 678 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 69,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 914 € (10,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 115 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 107 794 € a vlastné imanie 29 489 € (miera samofinancovania 27,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

X-WOD s. r. o. – IČO 47984911 — icoprofil.sk