MM Property s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 318 | 2 303 | 1 442 | 1 811 | 9 666 | 9 811 |
| Neobežný majetok spolu | 26 840 | 21 599 | 16 598 | 10 373 | 4 149 | 35 000 |
| Spolu majetok | 29 158 | 23 902 | 18 040 | 12 184 | 13 815 | 44 811 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 896 | 3 502 | 200 | 5 479 | 436 | 29 045 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 10 073 | 9 263 | 5 399 | 2 840 | -8 295 | -1 954 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -811 | -3 863 | -2 559 | -11 135 | 6 674 | 2 386 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 334 |
| Vlastné imanie spolu | 24 262 | 20 400 | 17 840 | 6 705 | 13 379 | 15 766 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 189 | 0 | 3 638 | 1 104 | 17 364 | 13 380 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -727 | -3 775 | -2 475 | -11 051 | 7 098 | 2 859 |
| EBITDA | -727 | -3 775 | 2 525 | -4 826 | 13 323 | 7 008 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -811 | -3 863 | -2 559 | -11 135 | 7 014 | 2 726 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -811 | -3 863 | -2 559 | -11 135 | 6 674 | 2 386 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 5 000 | 6 225 | 6 225 | 4 149 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MM Property s. r. o.
Prehľad
MM Property s. r. o. (IČO 47985739) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 380 €, čo je o 22,9 % menej ako rok predtým (17 364 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 62,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 386 € (17,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 811 € a vlastné imanie 15 766 € (miera samofinancovania 35,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.