European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 231 201 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 341 817 | 216 332 | 374 850 | 224 680 | 207 365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 18 451 | 208 871 | 84 021 | 231 201 | 491 398 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 89 910 | 46 600 | 255 472 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 237 225 | 284 164 | 356 954 | 268 538 | 508 842 |
| Záväzky spolu | 123 364 | 23 193 | 11 961 | 31 837 | 11 944 |
| Vlastné imanie spolu | 113 861 | 260 971 | 344 993 | 236 701 | 496 898 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 61 761 | 0 | 339 493 | 231 201 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o.
Prehľad
European Media Services s.r.o., skratka obchodného mena: EMS s.r.o. (IČO 47999764) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2014 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Karlova Ves. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 207 365 €, čo je o 7,7 % menej ako rok predtým (224 680 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 491 398 € (237 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 420 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 508 842 € a vlastné imanie 496 898 € (miera samofinancovania 97,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.