AlfaT s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 1 464 900 | 1 766 246 | 1 606 955 | 1 607 330 | 1 950 923 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 79 956 | 32 779 | 35 654 | 35 885 | 36 775 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 51 132 | 121 088 | 0 | 35 654 | 71 539 |
| Spolu majetok | 525 088 | 578 785 | 423 815 | 418 831 | 432 892 |
| Záväzky spolu | 382 049 | 412 967 | 376 210 | 335 341 | 312 627 |
| Vlastné imanie spolu | 143 039 | 165 818 | 47 605 | 83 490 | 120 265 |
| Vypočítané dividendy | 79 999 | 10 000 | 153 867 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: AlfaT s.r.o.
Prehľad
AlfaT s.r.o. (IČO 48002542) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 950 923 €, čo je o 21,4 % viac ako rok predtým (1 607 330 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 36 775 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 121 990 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 432 892 € a vlastné imanie 120 265 € (miera samofinancovania 27,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.