MHG group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 878 106 | 1 309 886 | 1 706 031 | 2 558 688 | 2 856 477 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -39 084 | 9 144 | 18 775 | -1 494 | 23 891 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 77 120 | 38 037 | 47 181 | 68 707 | 67 213 |
| Spolu majetok | 244 550 | 359 786 | 327 211 | 317 930 | 749 913 |
| Záväzky spolu | 201 514 | 307 605 | 256 255 | 245 717 | 653 809 |
| Vlastné imanie spolu | 43 036 | 52 181 | 70 956 | 72 213 | 96 104 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MHG group s.r.o.
Prehľad
MHG group s.r.o. (IČO 48015687) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Detva. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: elektrická inštalácia (SK NACE 4321). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 856 477 €, čo je o 11,6 % viac ako rok predtým (2 558 688 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 34,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 891 € (0,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 119 309 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 749 913 € a vlastné imanie 96 104 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.