Toma - tex s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 55 347 € (12 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 595 768 | 1 100 094 | 1 403 978 | 1 328 999 | 1 106 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 725 | 74 371 | 192 730 | 145 213 | 96 787 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 49 487 | 55 188 | 125 315 | 315 075 | 404 941 |
| Spolu majetok | 250 089 | 359 614 | 569 615 | 620 413 | 632 691 |
| Záväzky spolu | 177 681 | 215 974 | 240 523 | 149 760 | 120 963 |
| Vlastné imanie spolu | 61 668 | 136 358 | 325 269 | 470 288 | 511 728 |
| Vypočítané dividendy | 1 315 | 0 | 3 819 | 0 | 55 347 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Toma - tex s.r.o.
Prehľad
Toma - tex s.r.o. (IČO 48020354) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Radzovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bytového textilu a hotových interiérových textílií (SK NACE 1392). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 106 324 €, čo je o 16,8 % menej ako rok predtým (1 328 999 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 96 787 € (8,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 129 463 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 632 691 € a vlastné imanie 511 728 € (miera samofinancovania 80,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.