DAER ACCOUNTING, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 205 | 7 735 | 6 580 | 11 283 | 10 757 | 15 322 |
| Neobežný majetok spolu | 3 977 | 0 | 57 784 | 42 084 | 26 384 | 10 685 |
| Spolu majetok | 16 182 | 7 735 | 64 364 | 53 367 | 37 141 | 26 007 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 21 633 | 13 596 | 67 710 | 54 077 | 38 012 | 32 342 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -9 368 | -10 451 | -10 861 | -8 346 | -5 710 | -5 872 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 083 | -410 | 2 515 | 2 636 | -161 | -5 463 |
| Vlastné imanie spolu | -5 451 | -5 861 | -3 346 | -710 | -871 | -6 335 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 570 | 27 335 | 36 470 | 45 190 | 43 610 | 31 630 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -907 | -229 | 3 107 | 2 297 | 1 246 | -4 996 |
| EBITDA | 7 047 | 3 748 | 8 122 | 17 997 | 16 946 | 10 704 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 031 | -352 | 3 003 | 2 181 | 1 128 | -5 123 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 083 | -410 | 2 515 | 2 636 | -161 | -5 463 |
| Osobné náklady | 6 570 | 13 360 | 12 718 | 11 746 | 11 048 | 11 541 |
| Odpisy | 7 954 | 3 977 | 5 015 | 15 700 | 15 700 | 15 700 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DAER ACCOUNTING, s.r.o.
Prehľad
DAER ACCOUNTING, s.r.o. (IČO 48021121) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Kalinkovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 31 630 €, čo je o 27,5 % menej ako rok predtým (43 610 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 2,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 5 463 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 11 541 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-6 335 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.