STAMIR, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 629 | 155 | 537 | 4 561 | 4 796 | 2 559 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 629 | 155 | 537 | 4 561 | 4 796 | 2 559 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 15 390 | 24 023 | 25 250 | 31 148 | 32 131 | 32 046 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -11 060 | -16 762 | -28 867 | -29 713 | -31 587 | -32 335 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -5 701 | -12 106 | -846 | -1 874 | -748 | -2 152 |
| Vlastné imanie spolu | -11 761 | -23 868 | -24 713 | -26 587 | -27 335 | -29 487 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 20 594 | 3 963 | 21 683 | 24 584 | 25 476 | 34 839 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -5 200 | -11 771 | -646 | -1 733 | -231 | -1 588 |
| EBITDA | -5 200 | -11 771 | -646 | -1 733 | -231 | -1 588 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -5 701 | -12 106 | -846 | -1 874 | -408 | -1 812 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 701 | -12 106 | -846 | -1 874 | -748 | -2 152 |
| Osobné náklady | 10 256 | 15 543 | 9 612 | 5 693 | 6 152 | 6 704 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: STAMIR, s.r.o.
Prehľad
STAMIR, s.r.o. (IČO 48022462) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Dolný Kubín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 34 839 €, čo je o 36,8 % viac ako rok predtým (25 476 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 2 152 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 704 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-29 487 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.