PRESSBUD s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 71 509 | 88 650 | 117 341 | 131 052 | 153 492 | 161 153 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 71 509 | 88 650 | 117 341 | 131 052 | 153 492 | 161 153 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 828 | 5 054 | 6 985 | 5 224 | 12 613 | 4 959 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 44 363 | 60 681 | 78 596 | 105 356 | 120 828 | 135 943 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 318 | 17 915 | 26 760 | 15 472 | 15 051 | 15 251 |
| Vlastné imanie spolu | 65 681 | 83 596 | 110 356 | 125 828 | 140 879 | 156 194 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 25 330 | 41 366 | 47 757 | 18 870 | 25 306 | 17 564 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 335 | 21 238 | 31 737 | 18 384 | 17 907 | 17 168 |
| EBITDA | 19 335 | 21 238 | 31 737 | 18 384 | 17 907 | 17 168 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 19 198 | 21 076 | 31 553 | 18 203 | 17 707 | 16 946 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 318 | 17 915 | 26 760 | 15 472 | 15 051 | 15 251 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PRESSBUD s. r. o.
Prehľad
PRESSBUD s. r. o. (IČO 48023001) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava-Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 564 €, čo je o 30,6 % menej ako rok predtým (25 306 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 251 € (86,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 153 € a vlastné imanie 156 194 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.