Baldomero Consulting Services, k. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 459 | 17 068 | 19 312 | 21 015 | 25 327 | 6 088 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 14 459 | 17 068 | 19 312 | 21 015 | 25 327 | 6 088 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 893 | 2 186 | 2 247 | 1 972 | 22 450 | 1 533 |
| Základné imanie | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 | 250 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 162 | 12 317 | 14 632 | 16 815 | 0 | 2 627 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 154 | 2 315 | 2 183 | 1 978 | 2 627 | 1 678 |
| Vlastné imanie spolu | 12 566 | 14 882 | 17 065 | 19 043 | 2 877 | 4 555 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 4 079 | 3 040 | 2 876 | 2 622 | 2 948 | 2 212 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 906 | 2 867 | 2 703 | 2 449 | 2 775 | 2 035 |
| EBITDA | 3 906 | 2 867 | 2 703 | 2 449 | 2 775 | 2 035 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 906 | 2 867 | 2 703 | 2 449 | 3 277 | 2 145 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 154 | 2 315 | 2 183 | 1 978 | 2 627 | 1 678 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 18 793 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Baldomero Consulting Services, k. s.
Prehľad
Baldomero Consulting Services, k. s. (IČO 48027812) je komanditná spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 250 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 212 €, čo je o 25,0 % menej ako rok predtým (2 948 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 678 € (75,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 088 € a vlastné imanie 4 555 € (miera samofinancovania 74,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.