ISSIS, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 790 | 5 563 | 19 204 | 49 019 | 45 471 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 1 790 | 5 563 | 19 204 | 49 019 | 45 471 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 38 052 | -8 984 | 10 030 | 11 497 | 16 380 |
| Základné imanie | 5 050 | 0 | 5 050 | 5 050 | 5 050 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -32 286 | 0 | -27 184 | 4 124 | 32 472 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -9 026 | 14 547 | 31 308 | 28 348 | -8 431 |
| Vlastné imanie spolu | -36 262 | 14 547 | 9 174 | 37 522 | 29 091 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 46 724 | 66 057 | 78 664 | 57 052 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -8 503 | 16 872 | 38 955 | 35 662 | -7 517 |
| EBITDA | -8 503 | 16 872 | 38 955 | 35 662 | -7 517 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -9 026 | 16 664 | 38 116 | 35 303 | -7 912 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -9 026 | 14 547 | 31 308 | 28 348 | -8 431 |
| Osobné náklady | 44 878 | 26 127 | 29 317 | 14 027 | 5 013 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 36 681 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ISSIS, s.r.o.
Prehľad
ISSIS, s.r.o. (IČO 48029734) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bytča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pohrebné a súvisiace služby (SK NACE 9630).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2023 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2023 skončil stratou 8 431 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2023 boli 5 013 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 45 471 € a vlastné imanie 29 091 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.