TUPPI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 671 | 7 925 | 8 056 | 9 107 | 10 401 | 13 339 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 7 671 | 7 925 | 8 056 | 9 107 | 10 401 | 13 339 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 29 | 64 | 104 | 173 | 340 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 689 | 2 643 | 2 846 | 2 952 | 3 933 | 5 061 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -47 | 218 | 106 | 982 | 1 128 | 2 938 |
| Vlastné imanie spolu | 7 642 | 7 861 | 7 952 | 8 934 | 10 061 | 12 999 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 007 | 5 792 | 10 674 | 13 737 | 9 713 | 6 755 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -47 | 256 | 210 | 1 154 | 1 468 | 3 278 |
| EBITDA | -47 | 256 | 210 | 1 154 | 1 468 | 3 278 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -47 | 256 | 210 | 1 154 | 1 468 | 3 278 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -47 | 218 | 106 | 982 | 1 128 | 2 938 |
| Osobné náklady | 33 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: TUPPI s.r.o.
Prehľad
TUPPI s.r.o. (IČO 48054143) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Padáň. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 755 €, čo je o 30,5 % menej ako rok predtým (9 713 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 938 € (43,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 339 € a vlastné imanie 12 999 € (miera samofinancovania 97,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.