Nexenture s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 327 127 | 342 169 | 751 491 | 723 146 | 919 650 | 1 129 183 |
| Neobežný majetok spolu | 366 749 | 570 940 | 240 739 | 438 683 | 419 385 | 325 460 |
| Spolu majetok | 693 876 | 913 109 | 992 230 | 1 161 829 | 1 339 035 | 1 454 643 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 35 466 | 107 929 | 78 195 | 96 570 | 114 068 | 29 499 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 599 217 | 652 910 | 799 680 | 908 534 | 1 059 759 | 1 219 467 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 53 693 | 146 770 | 108 855 | 151 225 | 159 708 | 200 177 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 658 410 | 805 180 | 914 035 | 1 065 259 | 1 224 967 | 1 425 144 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 65 691 | 184 206 | 153 409 | 200 973 | 263 076 | 262 514 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 53 236 | 172 926 | 130 014 | 176 303 | 230 670 | 230 948 |
| EBITDA | 53 236 | 172 926 | 141 264 | 191 303 | 245 670 | 245 948 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 67 975 | 185 810 | 137 854 | 191 684 | 213 097 | 255 495 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 53 693 | 146 770 | 108 855 | 151 225 | 159 708 | 200 177 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 11 250 | 15 000 | 15 000 | 15 000 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Nexenture s.r.o.
Prehľad
Nexenture s.r.o. (IČO 48058793) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 262 514 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 200 177 € (76,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 454 643 € a vlastné imanie 1 425 144 € (miera samofinancovania 98,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.