METINOX s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 24 465 | 8 727 | 46 174 | 44 051 | 34 302 | 25 230 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 600 | 27 600 |
| Spolu majetok | 24 465 | 8 727 | 46 174 | 44 051 | 49 902 | 52 830 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 672 | 1 370 | 4 310 | 673 | 5 027 | 7 469 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 953 | 14 953 | 27 549 | 36 864 | 38 378 | 39 875 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -8 160 | -12 596 | 9 315 | 1 514 | 1 497 | 486 |
| Vlastné imanie spolu | 11 793 | 7 357 | 41 864 | 43 378 | 44 875 | 45 361 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 106 965 | 36 236 | 124 149 | 115 128 | 115 141 | 102 448 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 572 | -12 596 | 11 791 | 1 916 | 2 457 | 2 761 |
| EBITDA | -7 572 | -12 596 | 11 791 | 1 916 | 2 457 | 2 761 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -8 160 | -12 596 | 11 791 | 1 916 | 2 457 | 1 446 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 160 | -12 596 | 9 315 | 1 514 | 1 497 | 486 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 604 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: METINOX s.r.o.
Prehľad
METINOX s.r.o. (IČO 48059731) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Novoť. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 102 448 €, čo je o 11,0 % menej ako rok predtým (115 141 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 486 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 52 830 € a vlastné imanie 45 361 € (miera samofinancovania 85,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.