Konmex SEAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 342 000 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 504 302 | 2 450 727 | 2 439 852 | 2 768 668 | 2 437 660 | 2 450 488 |
| Neobežný majetok spolu | 33 002 | 33 002 | 33 000 | 33 000 | 33 000 | 0 |
| Spolu majetok | 2 537 304 | 2 483 729 | 2 472 852 | 2 801 668 | 2 470 660 | 2 450 488 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 493 200 | 497 300 | 577 606 | 226 389 | 155 891 | 160 042 |
| Základné imanie | 120 000 | 120 000 | 120 000 | 120 000 | 120 000 | 120 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 936 441 | 1 858 604 | 1 779 529 | 1 763 246 | 1 747 279 | 1 840 769 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 975 663 | -4 175 | -16 283 | 680 033 | 435 490 | 317 677 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 044 104 | 1 986 429 | 1 895 246 | 2 575 279 | 2 314 769 | 2 290 446 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -417 | -345 | -5 386 | -4 962 | -4 447 | -1 023 |
| EBITDA | -417 | -345 | -5 386 | -4 962 | -4 447 | -1 023 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 991 647 | -4 175 | -16 283 | 680 033 | 435 830 | 318 017 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 975 663 | -4 175 | -16 283 | 680 033 | 435 490 | 317 677 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 53 500 | 74 900 | 0 | 696 000 | 342 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Konmex SE
Prehľad
Konmex SE (IČO 48081167) je európska spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Dozorná rada má 1 členov. Základné imanie je 120 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 317 677 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 2 450 488 € a vlastné imanie 2 290 446 € (miera samofinancovania 93,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.