QIC s. r. o.Aktívna

IČO 48088668Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Veľké Bierovce

Finančný prehľad

46 481 €-1,2%
Tržby 2025
-11,5%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu20 93446 57824 28647 26625 42223 783
Neobežný majetok spolu33 26340 61032 11225 37040 79424 713
Spolu majetok54 19787 18856 39872 63666 21648 496
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu24 79124 68519 34712 77323 64018 389
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-9 52323 90657 00331 55154 36337 075
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)33 42933 097-25 45222 812-17 287-12 468
Fondy a ostatné vlastné imanie500500500500500500
Vlastné imanie spolu29 40662 50337 05159 86342 57630 107
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)85 41294 04846 573111 67347 06146 481
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti37 88942 103-24 50126 405-15 006-11 577
EBITDA43 75454 490-9 81040 3857 9294 504
Výsledok hospodárenia pred zdanením37 44141 305-25 45225 731-16 947-12 128
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie33 42933 097-25 45222 812-17 287-12 468
Osobné náklady1 7081 8721 9842 7372 1142 122
Odpisy5 86512 38714 69113 98022 93516 081
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: QIC s. r. o.

Prehľad

QIC s. r. o. (IČO 48088668) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Bierovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 46 481 €, čo je o 1,2 % menej ako rok predtým (47 061 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 11,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 12 468 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 122 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 496 € a vlastné imanie 30 107 € (miera samofinancovania 62,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

QIC s. r. o. – IČO 48088668 — icoprofil.sk