WebSite s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 695 € (12 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 35 391 | 34 711 | 34 437 | 38 313 | 44 887 | 48 467 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 35 391 | 34 711 | 34 437 | 38 313 | 44 887 | 48 467 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 540 | 350 | 118 | 708 | 1 315 | 1 172 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 783 | 28 051 | 29 361 | 29 293 | 31 833 | 33 877 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 068 | 1 310 | -42 | 3 312 | 6 739 | 8 418 |
| Vlastné imanie spolu | 33 851 | 34 361 | 34 319 | 37 605 | 43 572 | 47 295 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 320 | 5 679 | 1 807 | 10 290 | 14 608 | 19 124 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 577 | 1 638 | 42 | 3 987 | 8 031 | 9 515 |
| EBITDA | 9 577 | 1 638 | 42 | 3 987 | 8 031 | 9 515 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 492 | 1 541 | -42 | 3 897 | 7 928 | 9 413 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 068 | 1 310 | -42 | 3 312 | 6 739 | 8 418 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 800 | 0 | 0 | 772 | 4 695 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: WebSite s.r.o.
Prehľad
WebSite s.r.o. (IČO 48119041) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Likavka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 19 124 €, čo je o 30,9 % viac ako rok predtým (14 608 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 418 € (44,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 48 467 € a vlastné imanie 47 295 € (miera samofinancovania 97,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.