Vitasource s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 59 903 | 62 725 | 85 247 | 86 910 | 100 857 | 108 154 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 20 658 | 14 134 | 7 611 |
| Spolu majetok | 59 903 | 62 725 | 85 247 | 107 568 | 114 991 | 115 765 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 355 | 8 302 | 13 672 | 19 300 | 13 594 | 7 393 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 41 048 | 48 923 | 66 075 | 82 767 | 95 898 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 41 048 | 7 875 | 17 152 | 16 693 | 13 130 | 6 974 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 46 548 | 54 423 | 71 575 | 88 268 | 101 397 | 108 372 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 99 754 | 71 952 | 95 975 | 102 137 | 117 192 | 89 286 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 48 504 | 10 155 | 22 196 | 22 158 | 17 129 | 8 131 |
| EBITDA | 51 243 | 10 155 | 22 196 | 27 594 | 23 653 | 14 655 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 48 400 | 10 065 | 22 121 | 22 081 | 17 087 | 8 082 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 41 048 | 7 875 | 17 152 | 16 693 | 13 130 | 6 974 |
| Osobné náklady | 20 934 | 39 048 | 34 210 | 42 639 | 43 794 | 27 653 |
| Odpisy | 2 739 | 0 | 0 | 5 436 | 6 524 | 6 524 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Vitasource s.r.o.
Prehľad
Vitasource s.r.o. (IČO 48141356) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatného textilu i. n. (SK NACE 1399). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 89 286 €, čo je o 23,8 % menej ako rok predtým (117 192 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 974 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 27 653 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 115 765 € a vlastné imanie 108 372 € (miera samofinancovania 93,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.