LSH Homes s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 788 | 3 778 | 14 498 | 4 172 | 3 683 | 3 960 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 3 788 | 3 778 | 14 498 | 4 172 | 3 683 | 3 960 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 11 877 | 5 737 | 5 846 | 7 128 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 206 | -1 212 | -1 222 | -2 379 | -6 565 | -7 163 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -6 | -10 | -1 157 | -4 186 | -598 | -1 005 |
| Vlastné imanie spolu | 3 788 | 3 778 | 2 621 | -1 565 | -2 163 | -3 168 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 360 | 350 | 10 500 | 17 270 | 900 | 1 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -6 | -10 | -968 | -3 988 | -60 | -456 |
| EBITDA | -6 | -10 | -968 | -3 988 | -60 | -456 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -6 | -10 | -1 157 | -4 186 | -258 | -665 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -6 | -10 | -1 157 | -4 186 | -598 | -1 005 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LSH Homes s. r. o.
Prehľad
LSH Homes s. r. o. (IČO 48141429) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Štúrovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové programovanie (SK NACE 6210).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 4 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 000 €, čo je o 11,1 % viac ako rok predtým (900 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 22,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 005 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-3 168 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.