PETAVER s.r.o.Aktívna

IČO 48141453Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2015Žilina

Finančný prehľad

854 067 €+6,7%
Tržby 2025
+38,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0250 tis.500 tis.750 tis.1 mil.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20230 €
2022 ~870 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu62 42688 13584 907166 231281 085243 478
Neobežný majetok spolu76 93089 52568 599128 615152 956183 567
Spolu majetok139 356177 660153 506294 846434 041427 045
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu149 375176 208142 076273 280340 960195 224
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-2 174-15 663-5 0625 78615 92287 437
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-13 48911 47110 84810 13671 515138 740
Fondy a ostatné vlastné imanie644644644644644644
Vlastné imanie spolu-10 0191 45211 43021 56693 081231 821
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)169 400203 961327 158588 804800 273854 067
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-12 13114 38812 95415 63893 205175 541
EBITDA5 62335 89536 57955 624143 513227 403
Výsledok hospodárenia pred zdanením-13 48913 31812 03115 00991 512173 970
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-13 48911 47110 84810 13671 515138 740
Osobné náklady24 38118 9144 64838 08347 62342 188
Odpisy17 75421 50723 62539 98650 30851 862
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0870000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: PETAVER s.r.o.

Prehľad

PETAVER s.r.o. (IČO 48141453) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 854 067 €, čo je o 6,7 % viac ako rok predtým (800 273 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 138 740 € (16,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 42 188 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 427 045 € a vlastné imanie 231 821 € (miera samofinancovania 54,3 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

PETAVER s.r.o. – IČO 48141453 — icoprofil.sk