FIN INN, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 336 881 | 416 368 | 557 345 | 414 442 | 77 785 |
| Neobežný majetok spolu | 803 310 | 838 026 | 772 703 | 666 842 | 611 781 |
| Spolu majetok | 1 140 191 | 1 254 494 | 1 330 448 | 1 082 474 | 690 233 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 800 509 | 906 688 | 958 052 | 948 355 | 1 061 461 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -91 589 | -115 448 | -107 321 | -82 736 | -321 013 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -23 860 | 8 123 | 24 586 | -238 277 | -505 347 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 450 131 | 450 131 | 450 131 | 450 132 | 450 132 |
| Vlastné imanie spolu | 339 682 | 347 806 | 372 396 | 134 119 | -371 228 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 114 661 | 301 350 | 438 731 | 426 198 | 571 469 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -11 121 | 30 383 | 49 145 | -213 960 | -484 610 |
| EBITDA | -11 121 | 60 655 | 137 808 | -125 254 | -391 916 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -23 860 | 8 123 | 26 222 | -236 357 | -501 507 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -23 860 | 8 123 | 24 586 | -238 277 | -505 347 |
| Osobné náklady | 12 970 | 34 302 | 44 552 | 69 337 | 96 800 |
| Odpisy | 0 | 30 272 | 88 663 | 88 706 | 92 694 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FIN INN, s.r.o.
Prehľad
FIN INN, s.r.o. (IČO 48143456) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 571 469 €, čo je o 34,1 % viac ako rok predtým (426 198 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 49,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 505 347 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 96 800 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-371 228 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.