JO & MA Group s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 854 | 25 667 | 29 045 | 33 286 | 34 319 | 35 244 |
| Neobežný majetok spolu | 6 337 | 4 633 | 1 838 | 1 242 | 646 | 49 |
| Spolu majetok | 19 191 | 30 300 | 30 883 | 34 528 | 34 965 | 35 293 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 629 | 22 774 | 25 229 | 26 146 | 27 444 | 27 705 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 735 | 246 | 3 764 | 154 | 2 882 | 2 021 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 488 | 1 964 | -3 610 | 2 728 | -861 | 67 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 315 | 316 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 5 562 | 7 526 | 5 654 | 8 382 | 7 521 | 7 588 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 38 693 | 47 790 | 46 002 | 48 079 | 56 698 | 55 931 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 398 | 2 051 | -3 539 | 2 899 | 198 | 1 126 |
| EBITDA | -5 469 | 3 754 | -1 836 | 3 495 | 794 | 1 722 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 488 | 1 980 | -3 610 | 2 814 | 99 | 1 027 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 488 | 1 964 | -3 610 | 2 728 | -861 | 67 |
| Osobné náklady | 15 072 | 15 270 | 15 801 | 14 270 | 12 234 | 13 188 |
| Odpisy | 1 929 | 1 703 | 1 703 | 596 | 596 | 596 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: JO & MA Group s.r.o.
Prehľad
JO & MA Group s.r.o. (IČO 48145823) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 55 931 €, čo je o 1,4 % menej ako rok predtým (56 698 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,6 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 67 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 188 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 35 293 € a vlastné imanie 7 588 € (miera samofinancovania 21,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.