Olivový raj s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 553 | 12 321 | 23 538 | 19 716 | 26 781 | 9 549 |
| Neobežný majetok spolu | 1 749 | 1 224 | 700 | 8 105 | 610 | 610 |
| Spolu majetok | 13 302 | 13 545 | 24 238 | 27 821 | 27 391 | 10 159 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 288 | 17 040 | 23 124 | 23 647 | 40 593 | 39 938 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 661 | -8 985 | -8 495 | -3 887 | -826 | -18 200 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 325 | 490 | 4 609 | 3 061 | -17 376 | -16 579 |
| Vlastné imanie spolu | -3 986 | -3 495 | 1 114 | 4 174 | -13 202 | -29 779 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 522 | 14 989 | 15 793 | 33 652 | 15 211 | 7 224 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 212 | 490 | 4 965 | 4 225 | -17 035 | -16 239 |
| EBITDA | -862 | 1 015 | 5 490 | 11 460 | -9 540 | -16 239 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 325 | 490 | 4 965 | 3 601 | -17 036 | -16 239 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 325 | 490 | 4 609 | 3 061 | -17 376 | -16 579 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 4 259 | 6 450 | 6 897 |
| Odpisy | 350 | 525 | 525 | 7 235 | 7 495 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Olivový raj s.r.o.
Prehľad
Olivový raj s.r.o. (IČO 48149225) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Košice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 7 224 €, čo je o 52,5 % menej ako rok predtým (15 211 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 16 579 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 897 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-29 779 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.