OborudServis, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 46 624 | 43 582 | 77 472 | 48 380 | 105 613 |
| Neobežný majetok spolu | 5 057 | 2 541 | 5 100 | 1 615 | 1 259 |
| Spolu majetok | 51 681 | 46 123 | 82 572 | 49 995 | 106 872 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 9 839 | 8 982 | 41 470 | 3 025 | 59 799 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 38 480 | 36 341 | 31 641 | 35 602 | 41 470 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 138 | -4 700 | 3 961 | 5 868 | 103 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 41 842 | 37 141 | 41 102 | 46 970 | 47 073 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 420 | 62 310 | 79 924 | 101 281 | 79 950 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 934 | -4 497 | 5 089 | 7 410 | 1 210 |
| EBITDA | 1 227 | -1 982 | 8 106 | 10 895 | 3 533 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 060 | -4 700 | 4 796 | 7 241 | 1 063 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 138 | -4 700 | 3 961 | 5 868 | 103 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 1 010 | 3 063 |
| Odpisy | 3 161 | 2 515 | 3 017 | 3 485 | 2 323 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OborudServis, s. r. o.
Prehľad
OborudServis, s. r. o. (IČO 48153931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 79 950 €, čo je o 21,1 % menej ako rok predtým (101 281 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 103 € (0,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 063 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 106 872 € a vlastné imanie 47 073 € (miera samofinancovania 44,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.