GAMAG SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 734 | 4 602 | 4 057 | 4 563 | 5 291 | 5 380 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 754 | 4 625 | 4 112 | 4 618 | 5 291 | 5 380 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 962 | 4 611 | 3 911 | 5 036 | 6 622 | 7 470 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -574 | -3 208 | -4 986 | -4 809 | -5 427 | -6 341 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 634 | -1 778 | 187 | -619 | -913 | -758 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 10 | 9 | 9 |
| Vlastné imanie spolu | 1 792 | 14 | 201 | -418 | -1 331 | -2 090 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 136 | 0 | 2 165 | 1 332 | 1 965 | 421 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 515 | -1 694 | 274 | -521 | -477 | -418 |
| EBITDA | -2 515 | -1 694 | 274 | -521 | -477 | -418 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 634 | -1 778 | 187 | -619 | -573 | -418 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 634 | -1 778 | 187 | -619 | -913 | -758 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 839 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: GAMAG SK s.r.o.
Prehľad
GAMAG SK s.r.o. (IČO 48155411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 421 €, čo je o 78,6 % menej ako rok predtým (1 965 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 27,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 758 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 839 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-2 090 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.