Šaliga s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 4 640 126 | 5 477 681 | 10 317 151 | 5 175 075 | 5 795 007 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 117 522 | 221 786 | 391 935 | 2 565 | 60 242 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 146 972 | 264 494 | 486 280 | 878 214 | 880 779 |
| Spolu majetok | 1 569 852 | 2 897 868 | 3 574 485 | 2 652 151 | 3 313 334 |
| Záväzky spolu | 1 249 726 | 2 354 008 | 2 640 770 | 1 715 872 | 2 316 813 |
| Vlastné imanie spolu | 319 994 | 541 780 | 933 715 | 936 279 | 996 521 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Šaliga s.r.o.
Prehľad
Šaliga s.r.o. (IČO 48163279) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Žarnovica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 20 – 24 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 5 795 007 €, čo je o 12,0 % viac ako rok predtým (5 175 075 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 5,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 60 242 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 474 517 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 313 334 € a vlastné imanie 996 521 € (miera samofinancovania 30,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.