BENU SK 55, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2026Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 179 970 € (76 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2026
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 193 238 | 525 185 | 416 438 | 719 293 | 554 389 | 853 608 |
| Neobežný majetok spolu | 86 620 | 67 055 | 61 130 | 57 392 | 41 672 | 27 726 |
| Spolu majetok | 288 018 | 602 397 | 488 436 | 798 931 | 609 559 | 901 077 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 159 776 | 368 509 | 223 076 | 484 104 | 367 823 | 540 041 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -72 345 | -52 317 | -51 816 | -51 393 | 56 105 | 56 266 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 100 087 | 185 705 | 216 676 | 265 720 | 180 131 | 299 270 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 95 500 | 95 500 | 95 500 | 95 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 128 242 | 233 888 | 265 360 | 314 827 | 241 736 | 361 036 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 298 512 | 1 662 678 | 1 898 446 | 2 229 400 | 1 976 556 | 2 447 008 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 110 529 | 193 723 | 230 496 | 282 355 | 204 671 | 317 943 |
| EBITDA | 130 604 | 213 288 | 247 613 | 298 205 | 220 621 | 332 988 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 104 822 | 186 122 | 221 708 | 272 238 | 195 172 | 309 767 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 100 087 | 185 705 | 216 676 | 265 720 | 180 131 | 299 270 |
| Osobné náklady | 151 939 | 172 761 | 191 802 | 225 326 | 229 608 | 283 376 |
| Odpisy | 20 075 | 19 565 | 17 117 | 15 850 | 15 950 | 15 045 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 80 059 | 185 204 | 216 253 | 158 222 | 179 970 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2026 Úč POD · 12 str.
- 2026 Úč POD
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: BENU SK 55, s.r.o.
Prehľad
BENU SK 55, s.r.o. (IČO 48164461) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s farmaceutickými výrobkami (SK NACE 4773). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2026 boli 2 447 008 €, čo je o 23,8 % viac ako rok predtým (1 976 556 €). Od roku 2021 do roku 2026 tržby rástli v priemere o 13,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2026). Zisk po zdanení za rok 2026 bol 299 270 € (12,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2026 boli 283 376 €. Ku koncu roka 2026 mala spoločnosť aktíva 901 077 € a vlastné imanie 361 036 € (miera samofinancovania 40,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.