4 YOUNG s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 20 000 € (13 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 94 897 | 48 510 | 144 951 | 76 662 | 125 289 | 135 152 |
| Neobežný majetok spolu | 3 095 962 | 3 397 631 | 3 326 286 | 3 258 710 | 3 186 652 | 3 114 592 |
| Spolu majetok | 3 190 859 | 3 446 141 | 3 471 237 | 3 335 372 | 3 312 124 | 3 251 979 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 892 013 | 3 132 743 | 3 035 072 | 2 905 526 | 2 792 145 | 2 683 038 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -95 998 | -69 154 | -54 603 | 68 165 | 61 846 | 131 979 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 844 | 14 552 | 122 768 | -6 319 | 90 133 | 68 962 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 363 000 | 363 000 | 363 000 | 363 000 | 363 000 | 363 000 |
| Vlastné imanie spolu | 298 846 | 313 398 | 436 165 | 429 846 | 519 979 | 568 941 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 286 469 | 298 401 | 402 257 | 369 910 | 396 883 | 421 785 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 91 991 | 63 542 | 200 006 | 90 176 | 171 637 | 141 988 |
| EBITDA | 154 238 | 125 789 | 271 351 | 161 521 | 243 696 | 214 047 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 005 | 17 690 | 154 384 | 11 339 | 94 872 | 89 123 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 844 | 14 552 | 122 768 | -6 319 | 90 133 | 68 962 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 62 247 | 62 247 | 71 345 | 71 345 | 72 059 | 72 059 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: 4 YOUNG s. r. o.
Prehľad
4 YOUNG s. r. o. (IČO 48168629) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 421 785 €, čo je o 6,3 % viac ako rok predtým (396 883 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 68 962 € (16,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 251 979 € a vlastné imanie 568 941 € (miera samofinancovania 17,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.