REALITY HOUSE, spol. s r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 596 | 32 881 | 42 862 | 51 198 | 48 591 | 50 338 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 28 596 | 32 881 | 42 862 | 51 198 | 48 591 | 50 338 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 388 | 1 194 | 5 269 | 3 512 | 4 240 | 2 747 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 687 | 26 308 | 26 687 | 32 593 | 42 686 | 39 350 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 13 521 | 379 | 5 906 | 10 093 | -3 335 | 3 241 |
| Vlastné imanie spolu | 26 208 | 31 687 | 37 593 | 47 686 | 44 351 | 47 591 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 090 | 24 100 | 34 340 | 39 500 | 18 240 | 20 645 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 16 037 | 721 | 7 161 | 12 057 | -2 846 | 3 753 |
| EBITDA | 16 037 | 721 | 7 161 | 12 057 | -2 846 | 3 753 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 15 907 | 446 | 6 948 | 11 874 | -2 995 | 3 601 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 13 521 | 379 | 5 906 | 10 093 | -3 335 | 3 241 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: REALITY HOUSE, spol. s r.o.
Prehľad
REALITY HOUSE, spol. s r.o. (IČO 48171239) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Michalovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 20 645 €, čo je o 13,2 % viac ako rok predtým (18 240 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 241 € (15,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 50 338 € a vlastné imanie 47 591 € (miera samofinancovania 94,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.