PPA Invest s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 011 338 | 2 133 277 | 1 788 139 | 1 992 017 | 2 083 427 | 1 592 448 |
| Neobežný majetok spolu | 7 215 762 | 2 729 906 | 2 910 377 | 2 902 248 | 3 036 095 | 3 101 953 |
| Spolu majetok | 8 265 442 | 4 865 189 | 4 700 633 | 4 917 031 | 5 139 699 | 4 715 087 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 022 488 | 4 717 771 | 2 302 903 | 1 641 737 | 1 960 682 | 1 332 799 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 6 887 | -217 951 | -490 101 | -357 780 | -477 658 | -526 493 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -52 744 | -23 442 | 132 321 | -72 436 | -48 835 | 203 271 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 150 498 | 250 498 | 1 655 498 | 2 605 498 | 2 605 498 | 2 605 498 |
| Vlastné imanie spolu | 109 641 | 14 105 | 1 302 718 | 2 180 282 | 2 084 005 | 2 287 276 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 496 725 | 1 723 509 | 346 790 | 233 247 | 864 289 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -51 818 | -23 442 | 192 543 | -63 715 | -31 735 | 232 620 |
| EBITDA | -51 818 | 39 568 | 273 460 | 23 126 | 87 838 | 400 381 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -52 744 | -23 442 | 137 143 | -72 436 | -46 915 | 207 111 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -52 744 | -23 442 | 132 321 | -72 436 | -48 835 | 203 271 |
| Osobné náklady | 0 | 33 864 | 68 024 | 39 448 | 63 863 | 18 170 |
| Odpisy | 0 | 63 010 | 80 917 | 86 841 | 119 573 | 167 761 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 72 094 | 0 | 0 | 47 442 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: PPA Invest s.r.o.
Prehľad
PPA Invest s.r.o. (IČO 48171280) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: hotelové a podobné ubytovanie (SK NACE 5510). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 864 289 €, čo je o 271 % viac ako rok predtým (233 247 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 203 271 € (23,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 18 170 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 715 087 € a vlastné imanie 2 287 276 € (miera samofinancovania 48,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.