ROTO-BAU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 136 492 | 192 630 | 178 098 | 178 098 | 170 540 |
| Neobežný majetok spolu | 17 492 | 13 119 | 4 246 | 4 246 | 11 970 |
| Spolu majetok | 153 984 | 205 749 | 182 344 | 182 344 | 182 510 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 123 176 | 169 887 | 140 395 | 140 395 | 133 008 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 19 159 | 25 438 | 30 492 | 30 492 | 36 579 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 279 | 5 054 | 6 087 | 6 087 | 7 553 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 370 | 370 | 370 | 370 | 370 |
| Vlastné imanie spolu | 30 808 | 35 862 | 41 949 | 41 949 | 49 502 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 340 161 | 642 563 | 354 510 | 354 510 | 804 303 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 351 | 11 925 | 14 904 | 14 904 | 14 893 |
| EBITDA | 15 995 | 16 298 | 23 777 | 23 777 | 21 197 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 500 | 7 242 | 8 123 | 8 123 | 11 522 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 279 | 5 054 | 6 087 | 6 087 | 7 553 |
| Osobné náklady | 32 713 | 27 295 | 52 228 | 52 228 | 77 535 |
| Odpisy | 3 644 | 4 373 | 8 873 | 8 873 | 6 304 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 6 087 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ROTO-BAU s.r.o.
Prehľad
ROTO-BAU s.r.o. (IČO 48182419) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Nesvady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 804 303 €, čo je o 127 % viac ako rok predtým (354 510 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 24,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 7 553 € (0,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 77 535 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 182 510 € a vlastné imanie 49 502 € (miera samofinancovania 27,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.