Monika Peregrinová s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 9 416 | 9 301 | 9 098 | 8 913 | 8 913 | 13 278 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 9 416 | 9 301 | 9 098 | 8 913 | 8 913 | 13 278 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 0 | 135 | 0 | 340 | 466 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 3 405 | 4 077 | 3 511 | 3 736 | 3 687 | 3 347 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 832 | 9 | 237 | -49 | -340 | 4 239 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 179 | 215 | 215 | 226 | 226 | 226 |
| Vlastné imanie spolu | 9 416 | 9 301 | 8 963 | 8 913 | 8 573 | 12 812 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 291 | 9 524 | 9 841 | 0 | 0 | 4 761 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 931 | 93 | 469 | 0 | 0 | 4 736 |
| EBITDA | 931 | 93 | 469 | 0 | 0 | 4 736 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 832 | 9 | 372 | -49 | 0 | 4 705 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 832 | 9 | 237 | -49 | -340 | 4 239 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 575 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Monika Peregrinová s.r.o.
Prehľad
Monika Peregrinová s.r.o. (IČO 48188492) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Trebišov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 761 €. Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 239 € (89,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 278 € a vlastné imanie 12 812 € (miera samofinancovania 96,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.