Gourstar s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 33 570 | 42 060 | 80 479 | 33 188 | 27 822 | 9 328 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 549 625 | 768 449 | 899 432 |
| Spolu majetok | 33 570 | 42 060 | 80 479 | 582 813 | 796 271 | 908 760 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 970 | 2 498 | 1 044 | 298 470 | 407 245 | 497 922 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -4 635 | -3 777 | 33 989 | 0 | 33 843 | 60 324 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 31 735 | 37 839 | 39 946 | 33 843 | 26 483 | -54 986 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 245 500 | 323 700 | 400 500 |
| Vlastné imanie spolu | 32 600 | 39 562 | 79 435 | 284 343 | 389 026 | 410 838 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 050 | 48 200 | 48 840 | 48 640 | 48 861 | 63 335 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 37 419 | 44 601 | 47 063 | 45 021 | 31 715 | -39 335 |
| EBITDA | 37 419 | 44 601 | 47 063 | 45 021 | 31 715 | -30 557 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 37 335 | 44 516 | 46 995 | 40 004 | 31 569 | -54 026 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 31 735 | 37 839 | 39 946 | 33 843 | 26 483 | -54 986 |
| Osobné náklady | 1 621 | 3 034 | 1 620 | 1 781 | 3 534 | 27 537 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 778 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 30 877 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Gourstar s.r.o.
Prehľad
Gourstar s.r.o. (IČO 48197408) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Západ. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 63 335 €, čo je o 29,6 % viac ako rok predtým (48 861 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 9,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 54 986 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 27 537 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 908 760 € a vlastné imanie 410 838 € (miera samofinancovania 45,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.