ŽERBO Plus s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 1 838 | 4 045 | 1 621 | 14 647 | 14 006 | 5 971 |
| Neobežný majetok spolu | 606 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 444 | 4 223 | 1 621 | 14 647 | 14 006 | 5 971 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 46 385 | 75 595 | 103 483 | 119 554 | 156 839 | 25 784 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -38 379 | -64 713 | -92 082 | -101 256 | -125 617 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -26 272 | -27 369 | -30 490 | -24 361 | -37 926 | -40 523 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 15 710 | 15 710 | 15 710 | 15 710 | 15 710 | 15 710 |
| Vlastné imanie spolu | -43 941 | -71 372 | -101 862 | -104 907 | -142 833 | -19 813 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 037 | 12 990 | 15 549 | 21 339 | 18 649 | 24 675 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -26 188 | -27 298 | -30 411 | -24 270 | -37 490 | -40 087 |
| EBITDA | -25 760 | -26 870 | -30 233 | -24 270 | -37 490 | -40 087 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -26 272 | -27 369 | -30 490 | -24 361 | -37 586 | -40 183 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -26 272 | -27 369 | -30 490 | -24 361 | -37 926 | -40 523 |
| Osobné náklady | 34 182 | 20 584 | 22 022 | 25 006 | 26 714 | 27 803 |
| Odpisy | 428 | 428 | 178 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ŽERBO Plus s.r.o.
Prehľad
ŽERBO Plus s.r.o. (IČO 48230839) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Čečejovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov (SK NACE 1071). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 675 €, čo je o 32,3 % viac ako rok predtým (18 649 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 40 523 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 27 803 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-19 813 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.