Deana production house, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 15 408 | 26 234 | 37 003 | 38 044 | 39 390 | 49 125 |
| Neobežný majetok spolu | 870 | 396 | 0 | 40 962 | 25 124 | 20 468 |
| Spolu majetok | 16 278 | 26 630 | 37 003 | 79 006 | 64 514 | 69 593 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 084 | 3 322 | 3 473 | 35 986 | 24 324 | 25 027 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -776 | 7 694 | 17 809 | 28 030 | 36 216 | 35 190 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 8 970 | 10 114 | 10 221 | 9 490 | -1 526 | 4 376 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | — |
| Vlastné imanie spolu | 13 194 | 23 308 | 33 530 | 43 020 | 40 190 | 44 566 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 29 272 | 34 106 | 35 670 | 42 125 | 44 946 | 47 221 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 10 928 | 12 174 | 12 292 | 12 154 | 657 | 7 289 |
| EBITDA | 11 403 | 12 649 | 12 688 | 14 885 | 9 793 | 16 945 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 10 786 | 12 111 | 12 160 | 11 259 | -1 186 | 5 098 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 8 970 | 10 114 | 10 221 | 9 490 | -1 526 | 4 376 |
| Osobné náklady | 1 016 | 1 630 | 1 630 | 1 731 | 1 642 | 1 642 |
| Odpisy | 475 | 475 | 396 | 2 731 | 9 136 | 9 656 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 304 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Deana production house, s. r. o.
Prehľad
Deana production house, s. r. o. (IČO 48235351) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2015 a pôsobí 11 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 221 €, čo je o 5,1 % viac ako rok predtým (44 946 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 376 € (9,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 642 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 69 593 € a vlastné imanie 44 566 € (miera samofinancovania 64,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.